Agricola Lublin

Nasza firma powstała w 1990 roku jako Agricola-Lublin Spółdzielnia Pracy. W lipcu 2006 roku została przekształcona w spółkę i od tej pory funkcjonuje pod nazwą Agricola – Lublin Sp. z o.o. Od 30 lat działamy na terenie województwa lubelskiego, ciągle poszerzając ten obszar. Dynamiczny rozwój doprowadził nas do posiadania 30 oddziałów w 4 województwach: lubelskim, podkarpackim, mazowieckim i świętokrzyskim.
Oferujemy Państwu kompleksową obsługę z zakresu środków ochrony roślin, nawozów mineralnych, nasion oraz innych artykułów do produkcji rolnej.
Podążając w kierunku potrzeb naszych Klientów oraz dynamicznie rozwijającego się rynku, postanowiliśmy w 2011 roku poszerzyć naszą ofertę o kolejny dział nowoczesnych maszyn rolniczych.
Wiemy, że wykwalifikowany zespół to podstawa rozwoju firmy i zadowolenia Klientów. Naszą kadrę tworzą ludzie z pasją i wiedzą, którą wykorzystują w realizacji Państwa oczekiwań z dziedziny rolniczej. Ich wiedza jest nieustannie aktualizowana i rozszerzana poprzez system szkoleń produktowych.

Zespół przedstawicieli handlowych jest do Państwa dyspozycji w terenie lub w jednym z naszych oddziałów stacjonarnych.

Serdecznie zapraszamy !!!
Zespół Agricola - Lublin